Ekspert
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Warszawa, Mazowieckie

praca 22 października, 15:31

Opis stanowiska

Departament Spraw Europejskich i Współpracy Międzynarodowej Wydział Koordynacji Przygotowań Światowego Forum Miejskiego w Katowicach w roku 2022

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba na tym na stanowisku:• Realizuje zadania budżetowo-logistyczne związane z przygotowaniem Światowego Forum Miejskiego;• Monitoruje realizację umowy dotacji z miastem Katowice oraz umowy z operatorem hotelowym WUF 11;• Opracowuje i monitoruje realizację harmonogramu przygotowań do Światowego Forum Miejskiego;• Organizuje spotkania i wydarzenia krajowe międzynarodowe Ministerstwa w ramach przygotowań do 11 edycji Światowego Forum Miejskiego;• Bierze udział w prowadzeniu międzynarodowej współpracy z instytucjami Unii Europejskiej oraz współpracy bilateralnej dotyczącej organizacji Światowego Forum Miejskiego;• Uczestniczy w prowadzeniu międzynarodowej współpracy dwustronnej i wielostronnej Ministerstwa z UN Habitat, innymi agentami ONZ oraz podmiotami krajowymi i zagranicznymi zaangażowanymi w organizację Światowego Forum Miejskiego

Wymagania

  • Wymagania:• Wykształcenie: wyższe• Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata w obszarze współpracy międzynarodowej lub realizacji projektów związanych z organizacją wydarzeń.• Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych• Znajomość ustawy o Finansach publicznych• Znajomość specustawy• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2• Bardzo dobra znajomość Excel , mile widziana MS Project• Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność.

Mile widziane

  • Mile widziane:• Doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń na poziomie międzynarodowym• Doświadczenie w pracy nad postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych

Oferujemy

  • Pracownikom oferujemy:• Proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 5600 zł brutto plus dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy, premię regulaminową, trzynaste wynagrodzenie;• Umowę o pracę na czas określony;• Bogaty pakiet szkoleń;• Elastyczne formy zatrudnienia i świadczenia pracy: możliwość rozpoczynania pracy w przedziale czasowym między 7.00 a 9.00;• Sport, rekreacja, kultura i zdrowie: Platforma MyBenefit, możliwość dofinansowania kart sportowych lub zajęć sportowo-rekreacyjnych lub kulturalno-oświatowych, miejsce do ćwiczeń, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników, możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia medycznego i na życie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 5550 PLN

Curriculum vitae