Programista PHP
INBS.Software Konrad Keck
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 października, 10:33

Opis stanowiska

*Możliwość pracy zdalnej* Lubisz programować? Interesuje Cie branża IT? Chcesz stawiać swoje pierwsze kroki w świecie programowania?... A może chcesz rozwijać swoje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności? Jeśli język programowania nie jest dla Ciebie jedynie kolejnym językiem obcym - a kod nie kojarzy Ci się jedynie z kodem PIN - Napisz do Nas! Poszukujemy kreatywnych pracowników na stanowisko Programisty PHP w dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden. Co właściwie robimy? To co lubimy! Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje i systemy dla największych, najbardziej innowacyjnych firm z branży web hostingowej oraz eCommerce na świecie. Współpracujemy z takimi firmami jak GoDaddy, Magento, nazwa.pl, Parallels, WHMCS, cPanel czy OnApp. Mamy ponad 90 własnych produktów, ponad 14 000 zaufanych klientów biznesowych, ukończyliśmy prawie 3000 projektów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Samodzielne tworzenie modułów do aplikacji internetowych
  • Rozbudowywanie i modyfikowanie istniejących produktów
  • Współtworzenie bardziej złożonych, innowacyjnych projektów dla liderów z branży

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w PHP (niekoniecznie komercyjne)
  • Min. roczne doświadczenie w SQL
  • Umiejętność pracy z GIT-em
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość branży e-commerce (tworzenie integracji dla Prestashop/Magento/WHMCS/Blesta)
  • Znajomość frameworka opartego o MVC
  • Znajomość JavaScript oraz Vue

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Podwyżki i dodatki motywacyjne
  • Możliwość szybkiego rozwoju oraz pracę pełną ciekawych wyzwań
  • Możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami - nikogo nie szufladkujemy! Jeżeli zechcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe to chętnie damy Ci taką możliwość

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

4000 - 6000 PLN

Curriculum vitae