Marketing Assistant - Copywriter
INBS.Software Konrad Keck
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 października, 11:27

Opis stanowiska

Marketing Assistant to stanowisko idealne dla każdego, kto choć trochę interesuje się fascynującym światem Internetu i chce w praktyce wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego tworząc nieszablonowe treści reklamowe. Praca spójnie łączy w sobie zagadnienia z zakresu nowoczesnego marketingu cyfrowego, sprzedaży, PR czy kontaktu pisemnego z klientem biznesowym – a wszystko to w świecie innowacyjnych technologii z branży IT. Jeżeli posiadasz tzw. "lekkie pióro" i potrafisz wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego w praktyce, to zgłoś się do nas, dołącz do naszego zespołu, a my nauczymy Cię wszystkiego!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie i aktualizacja pisemnych materiałów marketingowych w języku angielskim
  • Copywriting - tworzenie zawartości na blogi, media społecznościowe, newslettery, fora internetowe itp.
  • Aktywne wspieranie procesów dotyczących sprzedaży i promocji produktów oraz usług
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz relacje z klientami
  • Bieżące wsparcie zarządu w działaniach marketingowych, PRowych oraz sprzedażowych

Wymagania

  • Znajomość pisanego języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętność swobodnego tworzenia oraz redagowania tekstów w języku angielskim
  • Biegłość w obsłudze komputera oraz Internetu
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Dokładność, samodzielność oraz kreatywność
  • Chęć samorozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności

Mile widziane

  • Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym
  • Znajomość zasad webwritingu
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem oraz sprzedażą w sieci
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
  • Podstawowa znajomość branży web hosting oraz technologii internetowych
  • Umiejętność tworzenia prostej grafiki tekstowej za pomocą dowolnego oprogramowania

Oferujemy

  • Wysoki komfort pracy – brak werbalnej komunikacji z klientami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, cykliczne podwyżki oraz premie motywacyjne
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Dużą swobodę w realizacji codziennych zadań oraz nieszablonową pracę pozbawioną rutyny
  • Pracę w młodym i zgranym zespole, przyjazną atmosferę oraz spotkania integracyjne
  • Bardzo dobre warunki pracy w przestrzennym, klimatyzowanym biurze z pięknym widokiem na miasto
  • Możliwość nieustannego rozwoju osobistego, także pod kątem językowym
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
  • Przecieranie nowych szlaków w pionierskim sektorze IT, którego jesteśmy światowym liderem

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

4000 - 4500 PLN

Curriculum vitae