Junior Data Scientist/Machine Learning Developer - praca zdalna
NUMLABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 października, 14:02

Opis stanowiska

Numlabs jest software housem specjalizującym się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych o uczenie maszynowe i analizę danych. Pomagamy firmom i startupom z m.in: przemysłu, medtech, gastronomii budować innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy młodą firmą - powstaliśmy w 2019 roku Jeśli chciałbyś o coś dopytać - pisz śmiało karol@numlabs.com

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Poszukujemy osób na stanowisko Junior Data Scientist/Machine Learning Developer. Będziesz miał okazję pracować w małym zespole nad projektami których celem jest opracowanie i wdrożenie rozwiązań uczenia maszynowego. Na początku dostawać będziesz mniej odpowiedzialne zadania w projektach dla klientów lub wewnętrznych mające na celu wyrobić biegłość programistyczną i nadrobić ewentualne zaległości. W zależności od Twoich umiejętności, preferencji i talentów będziesz mógł/mogła rozwijać się w różnych kierunkach np.: przetwarzanie i analityka danych, budowanie modeli ML, MLOps czy chmura.

Wymagania

  • - dostępność minimum 3/5 etatu
  • - znajomość języka Python na poziomie pozwalającym na swobodne pisanie programów
  • - zrozumienie podstaw teoretycznych ML i statystyki
  • - podstawowa znajomość sklearn lub innego frameworka do pracy z modelami i danymi
  • - bezproblemowe poruszanie się w środowisku linuxowym
  • - znajomość języka angielskiego pozwalająca na skuteczne porozumiewanie się w mowie i piśmie oraz czytanie dokumentacji i korespondencji (B2+).
  • - samodyscyplina, zorganizowanie i motywacja - pracujemy zdalnie - wdrożenie się i praca mają inny charakter, na start zazwyczaj trudniejszy, niż w przypadku pracy biurowej, gdzie doświadczeni koledzy są dosłownie obok.
  • - odpowiedzialność, uczciwość, czytanie ze zrozumieniem - nie chcemy sprawdzać czy pracujesz. Liczymy na Twoją uczciwość oraz zaangażowanie w komunikowanie się i zgłaszanie problemów czy niejasności.

Mile widziane

  • - udokumentowane projekty w szczególności pokazujące biegłość programistyczną
  • - jakiekolwiek pokrewne doświadczenie: chmura, bazy danych, webówka, git, pytorch/keras, docker
  • - dobre praktyki programistyczne

Oferujemy

  • - od początku działania firmy naszym założeniem było że pracujemy w pełni zdalnie - widujemy się na imprezach integracyjnych!- małe zespoły projektowe- współpraca na zasadach B2B/UZ/UoD- wynagrodzenie zależne od poziomu umiejętności (rząd 3000 - 5000 zł netto/etat na start)- na początku, do czasu wdrożenia się, praca w godzinach 8-17, później możliwe indywidualne ustalenia

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • matematyka
  • mechatronika

Wynagrodzenie

3000 - 5000 PLN

Curriculum vitae