Asystent projektanta instalacji elektrycznych.
E4E sp. z o. o. Sp kom.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 października, 14:11

Opis stanowiska

Osoba zainteresowana będzie stanowić wsparcie dla projektantów przy realizacji projektów. Głównie jest to wsparcie na poziomie przygotowywania rysunków, tworzenia modeli obliczeniowych, tworzenia modeli w programie BIM. Wiemy że jesteś studentem i możesz nie mieć doświadczenia przy tworzeniu projektów dlatego oferujemy ci wsparcie i naukę. Praca dla nas z całą pewnością będzie doświadczeniem które przesunie cię na kolejny poziom w karierze inżyniera.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział we wszystkich pracach związanych z opracowywania projektów.
  • Przygotowywanie rysunków technicznych.
  • Wykonywanie obliczeń.
  • Przygotowywanie dokumentów formalnoprawnych związanych z realizowanymi projektami.
  • Pozyskiwanie zgód na wykorzystanie gruntów na cele budowlane.
  • Inne prace związane z realizowanymi projektami.

Wymagania

  • Znajomość podstawowego oprogramowania typu CAD.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Chęć do nauki ponieważ największym profitem z pracy w naszym zespole jest wiedza i doświadczenie które można uzyskać już na studiach.

Mile widziane

  • Znajomość programu REVIT
  • Obycie z programami branżowymi
  • Praktyki odbyte już w innej firmie

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy, w wymiarze dostosowanym do możliwości studenta 3, 4, 5 roku studiów.
  • Pracę w młodym ambitnym zespole.
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia przy realizacji ciekawych i skomplikowanych projektów.
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu studiów (większość naszego zespołu to osoby które rozpoczynały od praktyk na studiach)

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

2500 - 3000 PLN

Curriculum vitae