Inżynier Sprzedaży (Application Engineer)
Symkom - ANSYS Channel Partner
Gliwice, Śląskie

praca 4 kwietnia, 12:46

Opis stanowiska

Inżynier sprzedaży jest odpowiedzialny za wykorzystanie wiedzy inżynierskiej do pomagania klientom w rozwiązywaniu złożonych problemów technicznych przy użyciu produktów oprogramowania ANSYS. Rola ta, kładzie nacisk na umiejętność komunikacji często trudnych zagadnień technicznych. Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w dziedzinie wytrzymałości oraz zmęczenia materiałów w odpowiednich obszarach zastosowań. Preferowani będą kandydaci, którzy mają dobre doświadczenie w komercyjnym oprogramowaniu symulacyjnym, takim jak ANSYS Mechanical lub podobne. Dołączając do Symkom uzyskasz dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Wspólnie z nami będziesz poznawać najbardziej złożone środowisko inżynieryjne, jakim jest oprogramowanie ANSYS. W Symkom inwestujemy w pracowników, pomagamy im rozwijać się oraz utrzymać work-life balance. Nasi pracownicy są dla nas ważni, dlatego wspieramy ich rozwój poprzez roczne podsumowania, ciągły feedback, szkolenia oraz udział w profesjonalnych konferencjach i innych wydarzeniach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie techniczne klientów
  • Koordynacja działań technicznych w procesie sprzedaży
  • Prowadzenie zajęć szkoleniowych
  • Zaangażowanie w wewnętrznych inicjatywach firmy
  • Dyspozycyjność i chęć wyjazdów służbowych (krajowe i zagraniczne)

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w komercyjnym oprogramowaniu symulacyjnym (np. ANSYS Mechanical)
  • Wykszałcenie inżynierskie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju pod kątem technicznym
  • Udział w targach i konferencjach branżowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • energetyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: kariera@symkom.pl
  • Do aplikacji poprosimy dostarczyć dane kontaktowe (mail lub telefon) do osób mogących wystawić kandydatowi referencję.
  • Mile widziane będzie przesłanie innych dokumentów (certyfikatów etc.) potwierdzających umiejętności wskazane w CV
  • Prosimy o zawarcie pod dokumentem CV klauzuli: „Niniejszym oświadczam, iż zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych Symkom Leszek Rudniak z siedzibą w Warszawie, przy ul. Głogowej 24 (kod pocztowy: 02-639 Warszawa),w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Wskazuję, że dane osobowe podaję w sposób dobrowolny i oświadczam, iż są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o wszelkich przysługujących mi prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.”

Curriculum vitae