Inżynier w dziale CAMO
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 15 października, 13:06

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • •Wprowadzanie danych z Pokładowego Dziennika Technicznego do systemu zarządzania ciągłą zdatnością do lotu,
  • •Obsługa systemu informatycznego wspomagającego działalność CAMO,
  • •Opracowywanie dokumentacji ciągłej zdatności do lotu (Programów Obsługi Technicznej, dokumentacji wykonawczej),
  • •Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacja i zarządzanie dokumentacją działu CAMO,
  • •Analiza biuletynów oraz dokumentacji technicznej,
  • •Koordynacja działań między organizacjami Part-145 oraz ATO,
  • •Analiza dokumentacji technicznej statków powietrznych,
  • •Udział w odbiorze statków powietrznych, sporządzanie raportów,
  • •Współpraca z właściwymi urzędami oraz instytucjami

Wymagania

  • Znajomość branży lotniczej, nomenklatury technicznej – lotniczej
  • Znajomość zasad mechaniki i budowy statków powietrznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji technicznej statków powietrznych
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa lotniczego
  • Samodzielność, komunikatywność

Oferujemy

  • Ciekawą pacę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 50 PLN

Curriculum vitae