Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji
Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. Sp. K.
Rudna Mała, Podkarpackie

praca 13 października, 11:20

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • – wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych– wykonywanie robót towarzyszących przy instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji

Wymagania

  • – zaangażowanie w powierzone zadania– umiejętność pracy w zespole– prawo jazdy kat. B– brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m– gotowość wykonywania pracy w delegacji– mogą być osoby do przyuczenia

Mile widziane

  • - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • – stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • informatyka

Wynagrodzenie

0 - 4450 PLN

Curriculum vitae