Młodszy konsultant ds. wdrożeń systemów
ZETO Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 października, 10:22

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 1. Realizacja projektów w zakresie instalacji i wdrażania systemów informatycznych klasy ERP.
  • 2. Testowanie rozwiązań informatycznych.
  • 3. Instalowanie oraz konfiguracja systemu zgodnie z ustaloną dokumentacją projektową.
  • 4. Wsparcie merytoryczne, techniczne, konsultacje i serwis istniejących wdrożeń.
  • 5. Współpraca z zespołem sprzedażowym i innymi zespołami merytorycznymi firmy.

Wymagania

  • 1. Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (mile widziane ukończone studia z zakresu ekonomii/finanse i rachunkowość/informatyka/informatyka i ekonometria, lub odbyte kursy z zakresu kadr i płac).

Mile widziane

  • 1. Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • 2. Znajomość Crystal Reports
  • 3. Podstawowa umiejętność programowania w C#
  • 4. Prawo jazdy kat. B
  • 5. Znajomość systemów operacyjnych rodziny MS Windows
  • 6. Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów
  • 7. Zaangażowanie, kreatywność, systematyczność i odpowiedzialność
  • 8. Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • 1. Pracę w organizacji z tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, która chce realizować ambitne i angażujące projekty.
  • 2. Możliwość realizowania własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian.
  • 3. Dostęp do wiedzy, narzędzi, ekspertów z obszaru wdrożeń.
  • 4. Możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka

Curriculum vitae