Inżynier Produkcji Elektroniki
Eltwin Sp. z o.o.
Stargard, Zachodniopomorskie

praca 12 października, 13:20

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Nadzór nad procesem wytwarzania produktu• Wdrażanie nowych produktów• Usprawnianie istniejących i wdrażanie nowych procesów• Wprowadzanie i nadzorowanie zmian technicznych• Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną• Przygotowywanie instrukcji produkcyjnych dla produktów. • Współpraca z działem rozwoju i jakości. • Kontakt z klientem i dostawcami komponentów w zakresie wymagań technicznych. • Rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji.

Wymagania

  • • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowana elektronika, automatyka, mechatronika);• Wiedza w zakresie elektroniki• Znajomość komponentów elektronicznych• Znajomość dokumentacji produkcyjnej• Dobrej znajomości języka angielskiego;• Umiejętności pracy pod presją czasu;• Umiejętności pracy w zespole;• Umiejętności rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy

  • • Umowę o pracę,• Możliwość rozwoju,• Stabilne zatrudnienie,• Prywatną opiekę medyczną,• Niezbędna pomoc w relokacji (zakwaterowanie, transport, „pierwsze kroki” w nowym miejscu),• Samodzielne stanowisko pracy,• Ubezpieczenie grupowe,• Premię frekwencyjną,• Fundusz socjalny (dopłaty do przedszkoli, kart multisport itp).• Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae