Inżynier jakości
Eltwin Sp. z o.o.
Stargard, Zachodniopomorskie

praca 12 października, 13:18

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu,• Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP),• Obsługa reklamacji 8D i 5Y,• Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu narzędzi jakościowych jak (PDCA, Ishikawa, Pareto etc.),• Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) oraz tworzeniu instrukcji pracy,• Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych,• Codzienna współpraca z innymi działami firmie w kraju jak i w Danii,• Udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia wysokiej jakości produktu,• Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian),• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i nadzór nad 5S.

Wymagania

  • • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej lub pokrewnej),• Wykształcenie wyższe techniczne,• Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój,• Praktyczna znajomość narzędzi: Control Plan, Flow Chart, FMEA, MSA, PPAP, 8D, 5Why,• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,• Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.

Mile widziane

  • • Znajomość systemu zarządzania jakością,• Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing i Six Sigma,• Praktyczna znajomość analizowania współczynników jakości produkcji/procesu,• Praktyczna znajomość narzędzi: APQP, SPC.

Oferujemy

  • • Umowę o pracę,• Samodzielne stanowisko pracy• Możliwość rozwoju,• Prywatną opiekę medyczną• Premię kwartalną i roczną• Ubezpieczenie grupowe,• Kartę multisport • Nieoprocentowane pożyczki dla pracowników• Dopłaty do przedszkoli i wypoczynków dzieci• Imprezy integracyjne i świąteczne• Soki, kanapki, lody

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae