Programista / Informatyk
Linetech S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 października, 10:26

Opis stanowiska

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze. Młody, dynamiczny i kreatywny zespół szuka otwartych umysłów…. Programista / Informatyk Odkryj u nas swoje mocne strony - stawiamy na współpracę, chętnie pomagamy nowym pracownikom w przyswajaniu wiedzy i rozwoju kompetencji. Doskonała szansa na start kariery zawodowej - możliwość rozwijania praktycznych umiejętności równocześnie z edukacją na studiach. Opis stanowiska: Realizacja prac badawczo-rozwojowych m.in. dotyczących budowy robota NDT, służącego do badań poszycia statków powietrznych oraz opracowanie systemu do planowania poszczególnych napraw poszycia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Rozwój produktu od fazy koncepcyjnej do fazy wdrożenia
  • • Tworzenie oprogramowania

Wymagania

  • • Umiejętność programowania (np. C++, Python)
  • • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • • Dokładność oraz zaangażowanie

Mile widziane

  • • Znajomość Ubuntu Linux
  • • Znajomość GIT
  • • Zainteresowanie lotnictwem
  • • Umiejętność programowania ramienia robota (np. ROS)
  • • Wykształcenie – student preferowanych kierunków: lotnictwo, automatyka i robotyka, informatyka, matematyka/fizyka lub pokrewne

Oferujemy

  • • Międzynarodowe środowisko pracy
  • • Możliwość zdobycia doświadczenia przy tworzeniu innowacyjnych technologii
  • • Elastyczne warunki pracy
  • • Możliwość pracy zdalnej

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae