Inżynier Budowy
TALENTHOUSE s.c.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 października, 14:43

Opis stanowiska

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy na stanowisku Inżyniera Budowy w firmie, która specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej lub prywatnej o charakterze komercyjnym, kompleksowych pracach wykończeniowych na nowo powstających lub modernizowanych obiektach takich jak apartamentowce, galerie handlowe, biurowce klasy A, hotele, zaplecza biurowe i socjalne obiektów przemysłowych. Miejsce pracy: Kraków/Wrocław/Rzeszów/miejsce inwestycji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • koordynacja obiegu dokumentacji budowlanej
  • przygotowywanie przedmiarów robót
  • przygotowanie zestawienia materiałów
  • aktualizacja harmonogramów prac
  • obmiary powykonawcze
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej
  • kierowanie logistyką na budowie - zamawianie materiałów, planowanie dostaw, uzgadnianie kolejności prac na budowie, współpraca z wykonawcami branżowymi, firmami instalacyjnymi
  • ocena jakości pracy i terminowości pracy brygad
  • monitorowanie rozliczeń z dostawcami i podwykonawcami
  • współpraca z 2 lub 3 inżynierami na tej samej inwestycji (koordynacja, wsparcie, dzielenie się wiedzą)
  • udział w naradach koordynacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • silna motywacja do dalszego rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
  • kreatywność i konstruktywne podejście w sytuacjach problemowych
  • umiejętność planowania (dostawy materiałów, kolejność prac na budowie i współpraca z wykonawcami branżowymi)
  • umiejętność współpracy, budowania partnerskich relacji (w zespole, z wykonawcami branżowymi, z dostawcami)
  • silne ukierunkowanie na jakość pracy - jakość wykonania, ograniczanie marnotrawstwa materiałów, efektywność planowania, rzetelne rozliczanie pracy i zakupów
  • znajomość AutoCAD oraz Excel, mile widziana znajomość MS Project
  • zaangażowanie, samodzielność, sumienność,
  • mobilność - gotowość do pracy 4-5 dni w tygodniu, w miejscu inwestycji (np. Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa).
  • mile widziana bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • pracę w zespole doświadczonych inżynierów i kierowników kontraktów,
  • mentoring doświadczonego kierownika,
  • ciekawe projekty pozwalające zdobyć wartościowe doświadczenie i know-how, wiedzę odnośnie nowoczesnych technologii i materiałów wykończeniowych
  • pracę w profesjonalnym środowisku pracy - organizacja pracy, jakość pracy, mentoring doświadczonych kierowników
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, perspektywy na dalszy rozwój
  • miejsce pracy - Kraków / Wrocław / Rzeszów/ lokalizacja inwestycji (Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa)
  • dobre warunki pracy - mieszkanie w okolicy inwestycji, dojazd na miejsce inwestycji, niezbędne zabezpieczenie i odzież
  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień budowlanych (możliwość nauki i zdobywania doświadczenia)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae