inżynier robót elektrycznych
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Wrocław, Dolnośląskie

praca 11 października, 11:39

Opis stanowiska

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie- Firma prężnie działająca od 50 lat poszukuje osób na stanowisko inżyniera robót elektrycznych Zakres odpowiedzialności: • Nadzorowanie prac montażowych instalacji elektrycznych w obiektach, budowlanych – energetycznych i przemysłowych • Analiza dokumentacji technicznej na roboty planowane lub wchodzące do realizacji • Dobór i koordynacja dostaw materiałowych • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań • Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych i wycen kosztorysowych. Miejsce pracy: Wrocław, Dolny Śląsk, cała Polska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres odpowiedzialności:• Nadzorowanie prac montażowych instalacji elektrycznych w obiektach, budowlanych – energetycznych i przemysłowych• Analiza dokumentacji technicznej na roboty planowane lub wchodzące do realizacji• Dobór i koordynacja dostaw materiałowych• Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań• Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych i wycen kosztorysowych.Miejsce pracy: Dolny Śląsk

Wymagania

  • Oczekiwania:• wykształcenie techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)• znajomość języka angielskiego stopniu umożliwiającym swobodną komunikację• prawo jazdy kat. B• mile widziane uprawnienia SEP• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę), pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ogólnopolskim zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą, udział w realizacji interesujących przedsięwzięć , przyjazną atmosferę pracy , narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów• kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania, narzędzia niezbędne do pracy- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych, atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej), zapewnione zakwaterowanie, zwrot kosztów z tytułu odbywania podróży służbowych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae