Inżynier Procesu Wtrysku
Nidec Motors & Actuators
Niepołomice, Małopolskie

praca 8 października, 10:13

Opis stanowiska

Obowiązki • Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria Mechaniczna i Materiałowa), • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe jako Technolog lub Inżynier Procesu Wtrysku • Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych • Wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej • Bardzo wysokie zdolności organizacyjne, • Umiejętność pracy w zespole, • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego, • Prawo jazdy kat. B, • Dyspozycyjność. Oferujemy: • Bardzo dobre warunki pracy, • Możliwość rozwoju zawodowego, • Pakiet świadczeń dodatkowych, • Zapewniamy parking.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wdraża projekty zgodnie z założeniami technicznymi
  • • Koordynuje prace projektowe zgodnie z wewnętrznymi procedurami APQP,
  • • Opracowuje dokumentację technologiczną w ramach wdrażanego projektu,
  • • Przeprowadza próby produkcyjne z nowymi materiałami, formami i wtryskarkami
  • • Projektuje proces produkcyjny
  • • Wspiera rozwój i cały System Zarządzania Projektem
  • • Analizuje dokumentację techniczną, specyfikację, normy, rysunki, szczegółowe wymagania Klienta
  • • Koordynuje prace nad wdrożeniem usprawnień w zakresie QCDM,
  • • Prowadzi projekty z zakresu transferu i rozwoju procesu wtrysku
  • • Szkoli zespół zgodnie z wymogami nowych produktów/procesów,
  • • Odpowiada za przygotowanie oraz nadzorowanie produkcji
  • • Przygotowuje raporty na temat trendów wskaźników technologicznych,
  • • Nadzoruje udział w implementacji nowych form wtryskowych w procesie walidacji jak do bieżącej produkcji,
  • • Nadzoruje, optymalizuje oraz definiuje procesy produkcyjne na obszarze wtrysku
  • • Nadzoruje remonty i korekty form wtryskowych

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria Mechaniczna i Materiałowa),
  • • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe jako Technolog lub Inżynier Procesu Wtrysku
  • • Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • • Wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej
  • • Bardzo wysokie zdolności organizacyjne
  • • Umiejętność pracy w zespole
  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

Oferujemy

  • • Bardzo dobre warunki pracy,
  • • Możliwość rozwoju zawodowego
  • • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • • Zapewniamy parking

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechatronika

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Klauzula RODO

Curriculum vitae