Architekt Budynków Przemysłowych - nr ref. 10473
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 7 października, 17:36

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowe biuro inżynieryjno-projektowe, specjalizujące się w inwestycjach w branży spożywczej i farmaceutycznej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie projektów architektonicznych
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • koordynacja międzybranżowa na wszystkich etapach projektów i w trakcie realizacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku architektury
  • doświadczenie w projektowaniu budynków przemysłowych
  • uprawnienia projektowe w branży architektonicznej
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość REVIT będzie atutem

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole
  • ciekawe projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae