Tester Oprogramowania
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 14:51

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o wymagania;
  • Testowanie oprogramowania dla aktywnych systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę tj: kamery, radary, lidary i inne;
  • Wyszukiwanie błędów w oprogramowaniu;
  • Dostarczanie informacji na temat testowanego oprogramowania, raportowanie niezgodności.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: Elektronika, Elektrotechnika, Informatyka lub pokrewne);
  • Znajomość dowolnego języka programowania (m.in. Python, C, C++);
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i elektrotechniki;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość magistrali komunikacyjnych wykorzystywanych w branży automotive.

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Secjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, pakiet relokacyjny;
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae