Młodszy Inżynier architektury systemów
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 14:47

Opis stanowiska

Częstochowskie Centrum Inżynieryjne poszukuje ambitnego kandydata do zespołu Inżynierów Systemu. Zajmujemy się projektowaniem elektronicznych systemów bezpieczeństwa przeznaczonych do samochodów wiodących marek. Jeśli interesujesz się współczesnymi elektronicznymi systemami automotive i chcesz mieć wpływ na ich działanie i rozwój – to jest to praca dla Ciebie. Inżynier Systemowy nie musi podejmować wszystkich decyzji samodzielnie. To stanowisko otwiera szeroki dostęp do grona ekspertów z różnych dziedzin, którzy pomogą podejmować przemyślane decyzje.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza i tworzenie wymagań systemowych na bazie znanych standardów i wymagań klienta;
  • Ocena i negocjacja wymagań klienta;
  • Definiowanie diagnostyki modułów systemowych;
  • Definiowanie wewnętrznych i zewnętrznych interfejsów elementów systemu;
  • Ustalanie spójności i identyfikowalności pomiędzy wymaganiami systemowymi a architekturą systemu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Analityczny sposób myślenia i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy i prowadzenia zespołu;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Asertywność i umiejętność domykania powierzonych zadań;
  • Podstawowa znajomość metod tworzenia oprogramowania i rozumienie obwodów elektronicznych, umiejętność czytania schematów.

Mile widziane

  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania wymaganiami i architekturą, np. DOORS, Rhapsody lub PTC Integrity;
  • Znajomość narzędzi CM, np. PTC Integrity lub Windchill;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania;
  • Szkolenia specjalistyczne i wsparcie rozwoju pracowników;
  • Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności;
  • Pakiet socjalny który obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
  • Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae