Inżynier Walidacji EMC
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 14:42

Opis stanowiska

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko Inżyniera Walidacji EMC . Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta rozwiązań dla rynku Automotive.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie testów walidacyjnych EMC zgodnie ze specyfikacją klienta;
  • Planowanie i weryfikacja postępu w testach, tak aby dostarczać na czas właściwe rezultaty;
  • Przygotowywanie i uruchamianie infrastruktury testowej zgodnie ze strategią i planem walidacji;
  • Przygotowywanie raportów testowych i statusu testów EMC dla klientów;
  • Zapewnienie i monitorowanie właściwej współpracy pomiędzy działami i dyscyplinami;
  • Definiowanie i wdrażanie planów naprawczych w przypadku wystąpienia ryzyka opóźnienia;
  • Automatyzacja procesów metod testowych oraz procesów wspierających wykonywanie testów .

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: elektronika, elektrotechnika bądź pokrewne;
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu EMC produktów automotive;
  • Podstawowa znajomość metod testowania EMC dla układów elektroniki samochodowej;
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina - praca w akredytowanym laboratorium badawczym;
  • Bardzo dobra zdolność komunikacji w mowie i piśmie, również w języku angielskim;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;
  • Otwartość na potencjalne podróże służbowe.

Oferujemy

  • Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving;
  • Poznasz specyfikę pracy w przemyśle Automotive i procesy w nim panujące;
  • Zyskasz dostęp do licznych szkoleń i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;
  • Pomożemy Ci zdefiniować ścieżkę kariery i będziemy motywować do jej realizacji;
  • Panuje u nas przyjazna atmosfera, która wspiera pracę twórczą;
  • Dajemy możliwość pracy w elastycznych godzinach oraz pracy zdalnej;
  • Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
  • Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae