Młodszy Programista C (Dział Algorytmów)
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 13:52

Opis stanowiska

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie szuka ambitnych, kreatywnych i szybko uczących się osób do pracy przy aplikacji algorytmów. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy i doświadczenia, od juniora do eksperta. Nasze algorytmy są stosowane w pojazdach na całym świecie, a ich projektowanie wymaga ciągłego rozwoju i poszerzania umiejętności w nowych obszarach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie i dostosowywanie algorytmu związanego z funkcjonalnością automatycznego hamowania awaryjnego (AEB);
  • Implementacja algorytmu w języku C;
  • Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji algorytmu;
  • Testowanie algorytmów w pojazdach na torach testowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
  • Znajomość języka C;
  • Dobre umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Wiedza z teorii sterowania, przetwarzania sygnałów cyfrowych, metod numerycznych;
  • Podstawowa znajomość magistral samochodowych (CAN, CAN FD, Automotive Ethernet);
  • Umiejętność obsługi narzędzi Vector (CANoe, CANape, CANanalyzer);
  • Znajomość standardów branży automotive (m.in. ISO-26262, Automotive SPICE, IATF16949).

Oferujemy

  • Specjalistyczne szkolenia z bezpiecznej jazdy oraz możliwość testowania algorytmów w prototypowych modelach samochodów na torach testowych;
  • Pracę z najnowszymi technologiami przyszłości ADAS w obszarze autonomicznej jazdy;
  • Wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae