Młodszy Programista C (systemy wbudowane)
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 13:47

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwój oprogramowania w języku C dla zaawansowanych systemów elektronicznych pasywnych systemów bezpieczeństwa;
  • Tworzenie skryptów do automatyzacji procesów rozwoju, integracji i testowania oprogramowania;
  • Analiza oraz definiowanie architektury oprogramowania, uczestnictwo w dyskusjach koncepcyjnych;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania;
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat na kierunku informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewnym;
  • Umiejętność programowania w języku C;
  • Znajomość systemów wbudowanych i architektury mikrokontrolerów;
  • Mile widziana umiejętność programowania w językach skryptowych;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania;
  • Specjalistyczne szkolenia i wsparcie rozwoju pracowników;
  • Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności;
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae