Tester systemów wbudowanych (Python)
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 13:43

Opis stanowiska

OFERTA NIEAKTUALNA

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Implementacja i wykonywanie testów systemów wbudowanych ADAS (kamery i radary);
  • Tworzenie skryptów testowych w środowisku Python;
  • Raportowanie statusu testów oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji;
  • Analiza wymagań systemowych oraz błędów wykrytych w procesie testowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka, matematyka bądź pokrewne (możliwe też zatrudnienie studentów ostatnich lat);
  • Umiejętność programowania, preferowany język Python;
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr);
  • Dobra zdolność komunikacji w mowie i piśmie, również w języku angielskim;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;
  • Otwartość na potencjalne podróże służbowe.

Oferujemy

  • Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving;
  • Panuje u nas przyjazna atmosfera i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
  • Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
  • Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae