Pracuj w obszarze elektronicznym w Centrum Inżynieryjnym
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 13:37

Opis stanowiska

Pracuj w naszych Centrach Inżynieryjnych w obszarze elektroniki! W Częstochowie i Łodzi zajmujemy się pracą badawczo-rozwojową, tworzeniem algorytmów, rozwijaniem oprogramowania, projektowaniem elektroniki, testami i walidacją produktów. Nasze działania skupiają się wokół aktywnych systemów bezpieczeństwa opartych o kamery, radary oraz wokół pasywnych systemów tworzonych przez układy poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa. W Bielsku-Białej koncentrujemy się na projektowaniu systemów mechatronicznych, oprogramowania, wytwarzaniu prototypów, przeprowadzaniu testów i walidacji akustycznych, mechanicznych oraz oprogramowania dla elektrycznych układów wspomagania kierownicy (EPS). We Wrocławiu kkonstruujemy oraz testujemy elementy hamulcowego pneumatycznego układu zawieszenia autobusów, samochodów osobowych, ciągników siodłowych i naczep, a także komponenty układu sprzęgła i skrzyni biegów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwijaj się w następujących obszarach:
  • Programowanie (C, C#, C++, Python, Java);
  • Elektronika;
  • Testy i walidacja;
  • Cyberbezpieczeństwo;
  • Architektura oprogramowania i aplikacje algorytmiczne;
  • Oprogramowanie wbudowane.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rekrutujemy też studentów ostatnich lat!);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej renomie;
  • Elastyczne godziny i możliwość pracy w formie hybrydowej;
  • Pracę z innowacyjnymi technologiami i najnowocześniejszym oprogramowaniem;
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY BENEFIT lub kartę sportową, system zniżek na towary i usługi;
  • Pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko oraz wiele możliwości rozwoju;
  • Pakiet relokacyjny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae