PEŁNOMOCNIK DYREKTORA DS. SYSTEMU JAKOŚCI
Zakład Metalow Ortyl Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 6 października, 10:07

Opis stanowiska

Zapewnienie skutecznego funkcjonowania systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001. Udział w określaniu i realizacji polityki jakości. Inicjowanie prac oraz organizowanie i koordynowanie współpracy między komórkami organizacyjnymi. Nadzór nad audytami wewnętrznymi oraz dokumentacją systemu jakości. Inicjowanie i monitorowanie działań korygujących, rozwiązywanie problemów jakościowych. Sporządzanie sprawozdań z funkcjonowania systemu jakości. Nadzór nad wystawianiem atestów i świadectw jakości dla wyrobów gotowych. Prowadzenie postępowań reklamacyjnych w zakresie surowców, materiałów oraz wyrobów gotowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzór nad audytami wewnętrznymi oraz dokumentacją systemu jakości.Sporządzanie sprawozdańPlanowanie, organizowanie i doskonalenie procesów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie.Znajomość normy PN-EN ISO 9001Znajomość procesów produkcyjnychZnajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Umiejętność pracy pod presją czasuKomunikatywnośćSamodzielność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnieni w ramach umowy o pracę.Możliwość udziału w kursach i szkoleniach.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • Miejsce pracy Ławnica k. Mielca

Curriculum vitae