Java front-end Developer
SKILL & CHILL
Poznań, Wielkopolskie

praca 4 października, 13:01

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Udział w tworzeniu architektury aplikacji, jak również w rozwoju istniejących projektów,
  • -Implementowanie nowych funkcjonalności i modułów dla poszczególnych projektów,
  • -Rekomendowanie rozwiązania dla nowych funkcjonalności i modułów oraz ulepszanie istniejących,
  • -Usuwanie błędów wykrytych w oprogramowaniu,
  • -Praca w metodologii Agile lub Scrum.

Wymagania

  • -Bardziej niż doświadczenie cenimy pasję i zaangażowanie,
  • -Znajomości technologii JavaScript,
  • -Znajomość Node JS, React JS, Angular JS,
  • -Znajomości HTML5, CSS3,
  • -Znajomość relacyjnych baz danych - MySQL, SQL,
  • -Znajomość biblioteki jQuery,
  • -Dbałości o szczegóły.

Oferujemy

  • -Pracę w formie zdalnej = brak dress code’u,
  • -Stabilne zatrudnienie - możliwość wyboru typu umowy,
  • -Długoterminowe i interesujące projekty,
  • -Elastyczny czas pracy,
  • -Wyzwania, dzięki którym jeszcze bardziej się rozwiniesz,
  • -Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • -Prywatną opiekę zdrowotną,
  • -Zajęcia z języka angielskiego,
  • -Sprzęt potrzebny do pracy,
  • -Spotkania integracyjne i wiele dobrej zabawy!

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae