Specjalista_ka ds. Lean i Procesów Ciągłego Doskonalenia
Nowy Styl Sp. z o.o.
Jasło, Podkarpackie

praca 1 października, 10:48

Opis stanowiska

Rekrutacja do firmy Nowy Styl z o.o. Nr ref.: LPCD/09/21 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie i udział w projektach polegających na wdrażaniu rozwiązań usprawniających procesy wewnątrz zakładu zgodnie z filozofią Lean Manufacturing
  • udział w procesach standaryzacji działań produkcyjnych
  • monitorowanie programu ciągłego doskonalenia w obrębie zakładów
  • wdrażanie i rozwoju nowych procesów związanych z Lean Manufacturing
  • współpraca i koordynacja działań z innymi działami i służbami w firmie

Wymagania

  • znajomość metodologii Lean Manufacturing
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • jesteś otwarty_a na ludzi a przekazywanie wiedzy sprawia Ci przyjemność
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś otwarty_a na wyjazdy w delegacje
  • posiadasz wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne
  • efektywnie rozwiązujesz problemy z wysokim zaangażowaniem
  • z łatwością nawiązujesz relacje i świetnie czujesz się w pracy zespołowej
  • jesteś osobą samodzielną i dynamiczną w działaniu

Mile widziane

  • posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim
  • możesz pochwalić się co najmniej 12-sto miesięcznym oświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • lubisz wyzwania, brak rutyny i współpracę z ludźmi

Oferujemy

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • -nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae