Kierownik Produkcji - nr ref. 10459
Bank Danych o Inżynierach
Puck, Pomorskie

praca 29 września, 19:27

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma produkcyjna realizująca projekty dużych konstrukcji stalowych w obszarze filtracji dla różnych gałęzi przemysłu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zarządzanie produkcją konstrukcji stalowych w zastosowaniach branży filtracyjnej
  • optymalizacja procesu produkcji
  • zarządzanie pracą multidyscyplinarnego zespołu produkcyjnego
  • prowadzenie działu produkcji z zachowaniem standardów jakości
  • współpraca z działem sprzedaży, projektowym i obsługi klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi w zastosowaniach przemysłowych (systemy filtracji)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • znajomość i doświadczenie w pracy z LEAN i TQM
  • doświadczenie związane z zarządzaniem procesem produkcyjnym, łańcuchem dostaw i jakością
  • umiejętności kierownicze, komunikatywność i zdolność do podejmowania decyzji
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej renomie
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae