Specjalista Serwisant (urządzenia przetwórstwa spożywczego) - nr ref. 10498
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 28 września, 18:04

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Autoryzowany przedstawiciel zachodniego dostawcy maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • instalacja maszyn oferowanych przez firmę u klientów firmy
  • zapewnienie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego maszyn i urządzeń
  • kontrola stanu technicznego instalowanego i użytkowanego sprzętu

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika, elektrotechnika, automatyka)
  • preferowane 2-letnie doświadczenie w serwisie maszyn
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień mechaniki, czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy z maszynami pakującymi, masarskimi, przetwórczymi

Oferujemy

  • szkolenia u producentów maszyn
  • samochód służbowy, także do użytku prywatnego
  • dodatkowe składniki wynagrodzenia (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae