Staż – Dział R & D Zespół Konstruktorów Elektroników
Johnson Matthey Battery Systems
Gliwice, Śląskie

staż 28 września, 16:10

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie przy rozwoju układów zarządzających bateriami (BMS)
  • Wsparcie w budowie prototypów elektronicznych
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Praca nad standardami i formatkami dokumentacji elektronicznej
  • Udział w spotkaniach projektowych związanych z rozwojem baterii Li–Ion.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektronicznym
  • Wiedza dot. komponentów elektronicznych oraz PCB
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych oraz znajomość oprogramowania wspierającego symulacje elektroniczne
  • Umiejętność lutowania komponentów elektronicznych
  • Ukierunkowanie na cel, umiejętność pracy zespołowej i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B1).

Oferujemy

  • Płatny staż w firmie o najwyższych standardach etycznych i normach bezpieczeństwa
  • Pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze i w nowoczesnym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia pod kierunkiem doświadczonych inżynierów
  • Uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszej technologii
  • Owocowe środy
  • Bezpłatny parking.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • elektrotechnika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Aplikując poprzez link podany w ofercie, w kroku drugim rejestracji, bardzo prosimy o uzupełnienie Źródła/Source zaznaczając "Other Please specify" oraz wpisać do kolumny "Other (Specify Source)" Nazwę Uczelni, na której studiujesz albo z której dowiedziałeś się o naszej ofercie.

Curriculum vitae