Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych Kielnarowa k/Rzeszowa
WhyNotTravel Sp. z o.o . Sp.k.
Kielnarowa, Podkarpackie

praca 28 września, 11:58

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • obsługa zapytań klienta, przygotowywanie ofert• dokonywanie rezerwacji hotelowych• sprawdzanie dokumentów• obsługa zwrotów i zmian rezerwacji• przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do działu rozliczeń

Wymagania

  • • komunikatywność i dyspozycyjność• umiejętność pracy w zespole• warunek konieczny - dobra znajomość co najmniej jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego• znajomość pakietu office i obsługi urządzeń biurowych• umiejętność pracy pod presją czasu• umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym• udział w szkoleniach• możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie• przyjazną atmosferę pracy• stałe wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae