Junior grafik 3D
Noise Studio
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 września, 10:41

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko junior grafik 3D. Pracujemy w na oprogramowaniu 3DS Max+Corona(VRay)+Photoshop. Minimum jakie wymagamy, to podstawowa obsługa 3DS Max - umiejętność modelowania prostych mebli, budynków i wnętrz na bazie rysunków 2D. Mile widziana Corona: tworzenie prostych materiałów, oświetlanie scen itp., ale nie jest to mus - tego Cię nauczymy. Póki co szukamy osoby do pomocy przy pojedynczych projektach, ale z możliwością zatrudnienia na pełny etat w (niedalekiej) przyszłości. Forma zatrudnienia: do ustalenia. Podane wynagrodzenie jest kwotą netto i dotyczy pełnego, miesięcznego wymiaru czasu pracy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • modelowanie wnętrz w 3D zgodnie z wytycznymi: opisami, inspiracjami, rysunkami 2D
  • tworzenie koncepcji wnętrz na bazie wytycznych: opisów, inspiracji, rysunków 2D
  • w późniejszym czasie: kompleksowe tworzenie wizualizacji wnętrz i budynków od podstaw, tworzenie koncepcji wnętrz do celów reklamowych

Wymagania

  • podstawowa znajomość 3D Max+Corona+Photoshop
  • umiejętność czytania rysunków 2D - wykształcenie kierunkowe: architektura lub podobne
  • chęć rozwoju w kierunku tworzenia przyciągających oko wizualizacji i koncepcji wnętrz
  • zainteresowanie designem, trendami w projektowaniu wnętrz i wzornictwem
  • wyczucie stylu, umiejętność dobierania kolorystyki, materiałów
  • dobra organizacja pracy, terminowość, dbałość o szczegóły
  • znajomość zasad kompozycji obrazów/fotrografii

Mile widziane

  • znajomość pakietu Adobe: Illustrator, Premiere, After Effects
  • doświadczenie na stanowisku projektant wnętrz lub grafik 3D

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • pracę w biurze w centrum Rzeszowa
  • (bardzo) elastyczne godziny pracy - póki co nie szukamy osoby na pełny etat, ale docelowo chcemy żebyś z nami został/została na full time i rozwijał/rozwijała się z nami :)
  • możliwość rozwoju w kierunku projektowania wnętrz i grafiki 3D
  • pracę przy ciekawych projektach na pograniczu szerokopojętego designu

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Informacje dodatkowe

  • Proszę o przesłanie CV+portfolio(np. w postaci linka do behance, strony WWW, dysku google itp.) Interesują nas prace 3D - koncepcje wnętrz, architektury, mebli, ale również moodboardy. Mile widziane rendery wireframe wymodelowanych wcześniej brył.Bardziej od fotorealizmu i jakości wizualizacji oceniana będzie kreatywność, jakość koncepcji, wyczucie w doborze materiałów, mebli, kolorystyki itp.

Wynagrodzenie

2400 - 2800 PLN

Curriculum vitae