Instalator Systemów Alarmowych
P.W. Karabela Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 24 września, 11:53

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonawstwo, przeglądy i konserwacje instalacji systemów SSWiN, CCTV i SKD,
  • przyłączanie systemów do stacji odbiorczej USI,
  • bieżącą współpracę z kontrahentami w zakresie instalowania systemów alarmowych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów zabezpieczeń technicznych,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • dla osób z niepełnosprawnością możliwość skorzystania z dofinansowań do zakupu leków, turnusów rehabilitacyjnych itp.
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Wynagrodzenie

3500 - 5000 PLN

Curriculum vitae