Projektant Oświetlenia LED na lampach LEDOLUX do przemysłu i na drogi dla absolwentów lub studentów ostatnich semestrów
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 23 września, 13:44

Praca dla absolwentów lub studentów ostatnich semestrów zainteresowanych w technice oświetleniowej LED chcących rozwijać się w tej dziedzinie po ukończeniu studiów . Jeśli interesujesz się techniką oświetleniową , znasz DIALUX , lubisz zagadnienia oświetlenia LED i chcesz zostać fachowcem w tej dziedzinie , szybko awansować na kierownicze stanowiska i zwiększać swoje zarobki to Ledolux jest dla ciebie najlepszym miejscem pracy. Zapraszamy osoby ambitne , z dobrymi wynikami w nauce oraz chęcią szybkiego rozwoju zawodowego , które nauczymy praktycznego i rzadkiego na rynku zawodu inżyniera oświetlenia LED dającego satysfakcje tak osobiste jak i finansowe oraz wiele przyszłych potencjalnych ofert pracy na chłonnych rynku.

• praca w zakładzie od pn. do pt. od 8-16

• dobra lub bardzo dobra znajomość techniki oświetlenia oraz programu DIALUX

Mile widziane

• dotychczasowe doświadczenie w projektowaniu w DILAUX