KOREPETYTORA ONLINE MATEMATYKI, FIZYKI, CHEMII, BIOLOGII, INFORMATYKI, GEOGRAFII, JĘZ. POLSKIEGO, ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO, HISTORII, WOSu, PROGRAMOWANIA.
Centrum Korepetycji Edualy
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 września, 16:49

Opis stanowiska

Szukamy osób, które będą odpowiedzialne za nauczanie uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów, a także osób dorosłych. Są to zajęcia indywidualne prowadzone u uczniów (w Rzeszowie i okolicy), w naszych placówkach, u nauczycieli oraz online na naszej platformie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Ciebie należy wybór, gdzie chciałbyś uczyć - w Rzeszowie, okolicach, zdalnie lub innym mieście (działamy w wielu polskich miastach).

Wymagania

  • Pasja do dzielenia się wiedzą.
  • Wysokie wyniki matury na poziomie rozszerzonym lub innego egzaminu potwierdzającego poziom umiejętności kandydata,wiedzy co najmniej na poziomie rozszerzonym szkoły ponadpodstawowej.
  • Kultura osobista na wysokim poziomie.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi, szczególnie z młodzieżą.
  • Chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Zaangażowanie i sumienność.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie statusu absolwenta lub studenta kierunku ściśle powiązanego z przedmiotem, na który aplikujesz.

Oferujemy

  • Dostęp do naszej platformy do prowadzenia korepetycji przez Internet.
  • Elastyczny grafik.
  • Atrakcyjne stawki godzinowe (35-65 zł/godz.),
  • Duża ilość uczniów w Twoim rejonie.
  • Szkolenie Edualy w ramach przygotowania do nauczania młodzieży,
  • Szkolenie z prowadzenia zajęć online.
  • Materiały dydaktyczne i dostęp do naszej bazy zadań.
  • Nieustanne wsparcie metodyczne i techniczne,
  • Możliwość awansów w naszych strukturach.
  • Szansa na rozwój – kształtowanie umiejętności miękkich.
  • Duża samodzielność pracy, możliwość tworzenia własnych materiałów dydaktycznych.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • matematyka

Curriculum vitae