Asystent projektanta mostowego
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 22 września, 10:02

Opis stanowiska

• udział w opracowywaniu projektow infrastrukturalnych w różnych etapach projektowych od stadium wykonalności, koncepcji, przez projekty wykonawcze, po obsługę projektową w trakcie budowy • wykonywanie pod nadzorem starszych projektantów modeli i obliczeń analitycznych różnego typu konstrukcji mostowych /tunelowych • wykonywanie raportów obliczeniowych, opisów oraz specyfikacji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • udział w opracowywaniu projektow infrastrukturalnych w różnych etapach projektowych od stadium wykonalności, koncepcji, przez projekty wykonawcze, po obsługę projektową w trakcie budowy• wykonywanie pod nadzorem starszych projektantów modeli i obliczeń analitycznych różnego typu konstrukcji mostowych /tunelowych• wykonywanie raportów obliczeniowych, opisów oraz specyfikacji

Wymagania

  • • ukończone studia wyższe ( lub w trakcie) na kierunku Mosty bądź pokrewne (Konstrukcje /BIM)• znajomość programu AutoCAD• zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole • chęć rozwoju i pracy na międzynarodowych projektach• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym• znajomość programów : Midas Civil, Revit i MicroStation będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę• możliwość pracy zdalnej - docelowo model hybrydowy ( ze sporadycznymi przyjazdami do Krakowa w przypadku osób nieplanujących relokacji)• pakiet benefitów uwzgledniajacy opiekę medyczna w grupie LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie w Generali, pakiet kafeteryjny, elastyczne godziny pracy• 2 letni program dodatkowych szkoleń dla absolwentów - Graduate Development Program• pracę w międzynarodowych zespołach projektowych na projektach m.in. w Dubaju, Australii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii• pracę na projektach w zakresie BIM, udział w procesach automatyzacji i optymalizacji procesow modelowania i projektowania z udziałem takich programów jak Revit, Dynamo i Python

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae