Stażysta do Działu Analiz Przepływu Ciepła sekcja Rozwoju Metod Numerycznych
MTU Areo Engines Polska Sp.zo.o.
Tajęcina, Podkarpackie

staż 21 września, 11:55

Opis stanowiska

Do obowiązków stażysty będzie należało uczestniczenie w procesie projektowania, tworzenia, testowania i utrzymywania komputerowych narzędzi wspierających numeryczne analizy wymiany ciepła.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uczestniczenie w procesie projektowania, tworzenia, testowania nowych narzędzi wspierających numeryczne analizy wymiany ciepła
  • Wspieranie rozwoju i utrzymywanie istniejących narzedzi

Wymagania

  • Studia techniczne na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość do pracy w międzynarodowym zespole
  • Podstawowa znajomość C/C++ oraz Python (lub innych języków programowania), użytkowa znajomość systemów Windows i Linux
  • Podstawowa znajomość metod numerycznych oraz technik i koncepcji modelowania matematycznego i symulacji, znajomość podstawowych zagadnień grafiki komputerowej
  • Podstawowa wiedza na temat turbinowych silników lotniczych, zagadnień termodynamiki i wymiany ciepła
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, otwartość, chęć i gotowość do pogłębiania wiedzy i rozwoju nowych umiejętności, zdolność do samodzielnej analizy zagadnień i rozwiązywania nowych problemów, odpowiedzialność, dokładność, chęć do pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków zawodowych w branży lotniczej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę zlecenie na min. 6 m-cy
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Możliwość aplikowania w rekrutacjach wewnętrznych
  • Networking grupy studentów na stażu
  • Dopasowanie godzin stażu do grafiku studenckiego
  • Program wdrożeniowy pod okiem mentora
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla "dwukołowców"

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae