Asystent Mechanika - Konstruktora
NEWECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Warszawa, Mazowieckie

praca 16 września, 12:15

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia w komponenty
  • planowanie pracy i nadzór nad działem obróbki skrawania
  • projektowanie elementów maszyn i urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie) na kierunkach technicznych
  • podstawowa wiedza z zakresu konstruowania i wykonywania dokumentacji technicznej
  • znajomość rysunku technicznego i programów typu CAD
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • pożądane cechy: pomysłowość, samodzielność, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć poszerzania wiedzy i doświadczenia
  • doświadczenie zawodowe: mile widziane, ale nie wymagane

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania
  • zdobycie nowego doświadczenia zawodowego
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Włochy (Okęcie)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o dodanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NEWECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Curriculum vitae