Stażysta w Dziale Symulacji Systemów Bezpieczeństwa
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

staż 15 września, 16:04

Opis stanowiska

Dołącz do Działu Symulacji jako Stażysta i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twoje zadania:
  • Do zadań stażysty w dziale symulacji należy pomoc Inżynierom CAE ds. symulacji pasywnych systemów bezpieczeństwa w budowaniu/integrowaniu modeli wirtualnych poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa do środowiska samochodu. Dodatkowym zadaniem jest wykonywanie obliczeń numerycznych zderzeń czołowych/bocznych samochodów osobowych i przygotowywanie wstępnych raportów z otrzymanych wyników.

Wymagania

  • Ukończone studia na kierunku mechanika, fizyka, lotnictwo lub budownictwo
  • Uczelniana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegłość w posługiwaniu się aplikacjami MsOffice
  • Chęć do nauki, umiejętności analityczne, dokładność, systematyczność oraz umiejętność wyciągania i formułowania wniosków

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash, Radioss, Moldflow lub MSC Adams, znajomość środowiska Unix/Linux/Windows

Oferujemy

  • Umowę o pracę do 12 miesięcy; cały etat lub 4/5 (4 dni w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet My Benefit
  • Doskonałą atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz perspektywę zatrudnienia na stanowisku specjalisty

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • fizyka techniczna
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Be part of our ZF team as Stażysta w Dziale Symulacji Systemów Bezpieczeństwa and apply now!
  • Contact
  • JOANNA BECHER
  • (+48) 33 4856217

Curriculum vitae