Projektant branży mostowej
ZDI Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 września, 11:58

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta branży mostowej w biurze w Rzeszowie i okolicach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji – programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego- koordynowanie projektów- terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu- opracowywanie programów funkcjonalno-przestrzennych i projektów planów budowy, rozbudowy i modernizacji obiektów budowlanych lub ich części wraz z przyległym terenem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne branży mostowej (lub pokrewne)uprawnienia budowlane do projektowania specjalności mostowejznajomość obsługi pakietu MS Office oraz programów projektowych, m.in. AutoCADumiejętności organizacyjne oraz wysoka samodyscyplina i samodzielnośćterminowość oraz umiejętności pracy samodzielnej i w zespoleczynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,Samodzielne stanowisko pracy w komfortowych warunkach,Zgrany zespół oraz ciekawe wyzwania projektowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae