Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego branży konstrukcyjno - budowlanej
ZDI Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 września, 11:34

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego branży konstrukcyjno - budowlanej do pracy w biurze w Rzeszowie i okoliach

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:- pomoc przy sprawowaniu nadzoru inwestorskiego nad robotami konstrukcyjno - budowlanymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę- sprawdzanie jakości wykonywanych robót- prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym- przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.- analiza dokumentacji budowlanych i wykonawczych oraz innych dokumentów związanych z realizacją inwestycji- sprawdzanie kompletności dokumentów przedstawianych przez wykonawcę na każdym etapie realizacji zadań,- pomoc przyprowadzeniu badań i opracowywaniu nowych lub udoskonalonych teorii i metod związanych z budownictwem kon..-bud.- uczestnictwo w naradach roboczych na budowie i sporządzanie protokołów, pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy,- właściwe wypełnianie obowiązków wynikających z podpisanych Umów pomiędzy Pracodawcą a Zamawiającymi w tym zgodnie z dokumentacją kontraktową w zakresie delegowanego stanowiska- reprezentowanie Inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej- sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie- sprawdzanie i odbiór robót budowlanych- potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także na żądanie Inwestora, kontrolowanie rozliczeń budowy- terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa• znajomość obsługi pakietu Office• umiejętności organizacyjne oraz wysoka samodyscyplina• terminowość oraz umiejętności pracy samodzielnej i w zespole• czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • • atrakcyjne wynagrodzenie• zagwarantowana umowa o pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae