ASYSTENT ARCHITEKTA
jamjam pracownia architektoniczna
Zamość, Lubelskie

praca 14 września, 12:33

Opis stanowiska

Elastyczny grafik w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w naszej nowej siedzibie w Zamościu, dla studentów 4-5 roku / absolwentów studiów kierunkowych - architektura

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projekty budowlane, wykonawcze budynków prywatnych i publicznych, lokali usługowych
  • - koordynacja projektu

Wymagania

  • - odpowiedzialność
  • - samodzielność
  • - umiejętność krytycznego myślenia
  • - znajomość oprogramowania ArchiCAD i chęci jej poszerzania

Oferujemy

  • - współpracę na podstawie umowy zlecenia (dla studentów)
  • - pracę przy zróżnicowanych tematach projektowych
  • - udział w nadzorach
  • - możliwość odbycia stażu i praktyk zawodowych
  • - współpracę w młodym, sympatycznym zespole projektowym ;)

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o portfolio, CV - wetransfer lub link - zgłoszenia na adres biuro@jamjam.pl

Curriculum vitae