Młodszy Inżynier Elektronik
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 13 września, 15:19

Opis stanowiska

Podejmując pracę Młodszego Inżyniera Elektronika masz szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero” – a world with zero accidents and zero emissions”, a w szczególności zacząć budować fundamenty eksperta w projektowaniu elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, jednego z najbardziej wymagających obszarów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i innowacyjności. Jeśli projektujesz własne schematy/ płytki PCB, testujesz je, w trakcie studiów lub hobbystycznie i chcesz to dalej rozwijać z profesjonalnym wsparciem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Miejsce pracy: Częstochowa / Łódź

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich zadań będzie należało projektowanie systemów elektronicznych Automotive
  • Projektowanie/ modyfikacja schematów
  • Współuczestnictwo w projektowaniu PCB
  • Wykonywanie analiz, symulacji
  • Testy laboratoryjne

Wymagania

  • Absolwent, student ostatniego roku kierunku elektronika lub pokrewnych posługujący się komunikatywnie językiem angielskim
  • Podstawową wiedza na temat komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych
  • Znajomość aplikacji na mikrokontrolerach
  • Znajomość narzędzi E-CAD
  • Znajomość projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych
  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego, lutowania TH/SMD

Oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku, doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną; kartę sportową MY BENEFIT, pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi
  • Pracę zdalną i elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny)
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Kontakt: Joanna Becher, e-mail joanna.becher@zf.com

Curriculum vitae