Młodszy Inżynier Systemowy - Automotive
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 13 września, 15:06

Opis stanowiska

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Szukamy inżynierów zainteresowanych pracą w dziale Elektronicznym naszego Centrum Inżynieryjnego w Częstochowie, jednego z największych ośrodków badawczo – rozwojowych z branży automotive w Polsce. Pracujemy m.in. nad rozwojem aktywnych systemów bezpieczeństwa opartych o kamery i radary.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwój aktywnych systemów bezpieczeństwa opartych o kamery, radary i lidary
  • Dostosowywanie wymagań Klienta do potrzeb projektu

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (np. elektronika, mechatronika, IT)
  • Znasz dowolny skryptowy język programowania
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (konieczne ze względu na pracę w środowisku i w zespole międzynarodowym)
  • Szybko nawiązujesz kontakt, lubisz pracę w zespole, jesteś komunikatywny i masz zdolności interpersonalne
  • Jesteś gotowy do nauki i stałego podnoszenia Twoich kwalifikacji

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość Automotive SPICE, ISO26262

Oferujemy

  • Wdrożymy Cię i nauczymy pracy w obszarze „systems engineering’u“, zapewnimy kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością rozliczania praw autorskich oraz atrakcyjne warunki pracy
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa MY BENEFIT, pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi, a także dodatek relokacyjny w przypadku osób spoza naszego regionu,
  • Praca zdalna i elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Kontakt: Joanna Becher, tel. 33 / 485 62 17 e-mail joanna.becher@zf.com

Curriculum vitae