Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Produktów
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 września, 14:07

Opis stanowiska

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://eplatnosci.elevato.net/pl/mlodszy-specjalista-ds-rozwoju-produktow,ja,1145 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zarządzanie i rozwój portfela wybranej linii produktowej.
  • Bieżące monitorowanie i analizowanie rynku.
  • Poszukiwanie najlepszych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby rynku.
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży w celu zbierania potrzeb klientów z aktualnego portfela klientów.
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych.

Wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia/Zarządzanie/IT.
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem IT/Fintech.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, MsOffice (Word, Excel, PowerPoint).
  • Znajomość języka angielskiego, min na poziomie B2.
  • Umiejętności analityczne.
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Elastyczna forma zatrudnienia: UoP lub B2B, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po 3 miesiącach.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae