Specjalista ds. rozwoju rynków niemieckojęzycznych (praca zdalna)
Busbus sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 września, 14:03

Opis stanowiska

BUSBUS to wyszukiwarka autobusów i autokarów na wynajem online. Pozwalająca wynająć autokar lub busa na wycieczkę, wycieczkę szkolną, wesele, imprezę i inne okazje. Tworzymy nowe rozwiązania dla branży turystycznej i transportowej. BUSBUS został nagrodzony wsparciem Europejskiego Funduszu Regionalnego w wysokości prawie miliona złotych na unowocześnienie rynku przewozów pasażerskich. Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam Tworzyć kampanie promocyjne i obsługiwać rynki niemieckojęzyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://busbus.pl Forma zatrudnienia: umowa o pracę Forma pracy: praca zdalna (komunikacja za pomocą komunikatorów audiowizualnych) Godziny pracy: 8:00 – 16:00 lub 9:00 – 17:00 Wynagrodzenie: 5000 zł brutto/mies. CV proszę przesłać na adres: kontakt@busbus.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do zadań specjalisty będzie należeć: • tworzenie treści na niemieckojęzyczną wersję strony internetowej• tworzenie treści marketingowych • kontakt z klientami i kontrahentami w języku niemieckim (mailowy i telefoniczny)• obsługa klienta i opieka nad składanymi zamówieniami• wsparcie pozostałych czynności związanych z działalnością firmy

Wymagania

  • Wymagania: • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 • znajomość języka polskiego na poziomie B2• umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym• umiejętność obsługi kanałów social media (Facebook, LinkedIn)• umiejętność tworzenia prostych tekstów pisanych w języku niemieckim

Oferujemy

  • Przygotowaliśmy dla Ciebie:• świetną atmosferę • możliwość pracy zdalnej• szkolenia i rozwój w dziedzinie e-commerce i SEO• wsparcie ze strony fantastycznych ludzi pracujących w niewielkim zespole• styl pracy firmą oparty o zaufanie i komunikację• system podwyżek uzależniony od wysokości sprzedaży• możliwość awansu na pozycję kierownika działu rynków niemieckojęzyczne w przypadku powiększenia zespołu• telefon służbowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

5000 - 5000 PLN

Curriculum vitae