Operator Systemów
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 13 września, 14:00

Opis stanowiska

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej. Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://eplatnosci.elevato.net/pl/operator-systemow,ja,83 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Monitorowanie wydajności systemów przy wykorzystaniu dostarczonych narzędzi.
  • Uruchamianie akcji naprawczych na bazie incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu.
  • Kontrolowanie przebiegu procesów finansowych i rozliczeniowych.
  • Prowadzenie nadzoru nad komunikacja sieciową.
  • Konsultowanie działań z Administratorami systemów.
  • Raportowanie błędów i niezgodności pracy systemów oraz narzędzi informatycznych zgodniez obowiązującymi procedurami.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi oraz łącznością u użytkowników.
  • Wspieranie pracowników firmy w zakresie wykonywanych zadań za pomocą dostępnych narzędzi informatycznych.

Wymagania

  • Absolwent studiów technicznych (Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Elektrotechnika).
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, Office.
  • Umiejętności analityczne.
  • Znajomość systemu Linux.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Elastyczna forma zatrudnienia: UoP lub B2B, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po 3 miesiącach.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Curriculum vitae