Inżynier budowy
LS COMPLEX SP. Z O.O.
Lublin, Lubelskie

praca 13 września, 11:11

Opis stanowiska

• Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów. • Sprawowanie nadzoru nad terminowością i jakością realizowanych prac. • Prowadzenie dokumentacji budowy. • Koordynowanie pracy podwykonawców • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy. • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów.• Sprawowanie nadzoru nad terminowością i jakością realizowanych prac.• Prowadzenie dokumentacji budowy.• Koordynowanie pracy podwykonawców• Ścisła współpraca z kierownikiem budowy.• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy

  • przyjazną i młodą kadrę, oraz dobrą atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae