Podinspektor ds. przygotowania i realizacji inwestycji
Urząd Miasta Biłgoraja
Biłgoraj, Lubelskie

praca 7 września, 09:31

Opis stanowiska

Praca w administracji samorządowej, o charakterze administracyjno - biurowym oraz częściowo w terenie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie zadań inwestycyjnych i remontowych na terenie miasta Biłgoraja.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: budownictwo lub architektura. Znajomość prawa budowlanego.Umiejętność kosztorysowania robót, projektowania w zakresie budownictwa drogowego, sanitarnego i obiektów budowlanych w programie AUTOCAD. Umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym i logistycznym.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Wynagrodzenie zasadnicze do 3400 zł brutto plus dodatek stażowy oraz dodatkowe wynagrodzenie roczne. Świadczenia socjalne. Praca w młodym i kilkuosobowym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • budownictwo

Wynagrodzenie

0 - 3400 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae