Kierownik Projektu (budownictwo przemysłowe) - nr ref. 10451
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 6 września, 20:42

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowe biuro inżynieryjno-projektowe, specjalizujące się w inwestycjach w branży spożywczej i farmaceutycznej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie projektów budynków przemysłowych obejmująca wszystkie etapy inwestycji
  • zbieranie danych od inwestorów niezbędnych do realizacji projektów
  • koordynacja zespołu projektowego przy opracowywaniu projektów wstępnych, budowlanych i wykonawczych
  • prowadzenie przetargów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami, podwykonawcami oraz wykonawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (architektura, budownictwo, instalacje przemysłowe/sanitarne)
  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • umiejętność zarządzania zespołem specjalistów różnych branż
  • zaangażowanie i chęć wdrażania własnych pomysłów
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • ciekawe projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae