Technolog Linii Oczyszczania Sadzy Technicznej w Dziale Badań i Rozwoju
Theroplast Permanent Development S.A.
Libiąż, Małopolskie

praca 3 września, 12:19

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie: • brać udział w pracach projektowych dotyczących linii do oczyszczania sadzy przemysłowej, • monitorować zgodność realizacji etapów projektu z założeniami, • uczestniczyć w testach i symulacjach działania poszczególnych bloków linii.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:• brać udział w pracach projektowych dotyczących linii do oczyszczania sadzy przemysłowej,• monitorować zgodność realizacji etapów projektu z założeniami,• uczestniczyć w testach i symulacjach działania poszczególnych bloków linii.

Wymagania

  • Do rekrutacji zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym:• chemia nieorganiczna, • inżynieria chemiczna i procesowa, • przetwórstwo tworzyw sztucznych, • technologia chemiczna,• lub inne techniczne.

Mile widziane

  • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w pracy związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych

Oferujemy

  • Oferujemy:• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,• cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania,• możliwość zdobywania doświadczeń w innowacyjnej firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,• bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,• bonusy świąteczne, • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej, Zniżki na produkty firmowe.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria materiałowa
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae